- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Podatkovni listi
XC9235, XC9236, XC9237 Series.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.90 | $0.90 |
Tehnične specifikacije XC9237B13CMR-G
Torex Semiconductor Ltd - XC9237B13CMR-G Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Torex Semiconductor Ltd - XC9237B13CMR-G
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Torex Semiconductor Ltd. |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 1.3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (Min) | 2V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 6V |
| Topologija | Buck |
| Sinhronski usmerjevalnik | Yes |
| Paket naprave za dobavitelja | SOT-25 |
| Serija | XC9237 |
| Paket / primer | SC-74A, SOT-753 |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvenca - preklop | 1.2MHz |
| Trenutni - izhod | 600mA |
| Številka osnovnega izdelka | XC9237 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Torex Semiconductor Ltd XC9237B13CMR-G.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | XC9237B13CER-G | XC9237B14CMR-G | XC9237B13C4R-G | XC9237B12CMR-G |
| Proizvajalec | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd |
| Napetost - Vhod (maks.) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Topologija | - | - | - | - |
| Število izhodov | - | - | - | - |
| Trenutni - izhod | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vrsta izhoda | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Sinhronski usmerjevalnik | - | - | - | - |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serija | - | - | - | - |
| Frekvenca - preklop | - | - | - | - |
| Napetost - Vhod (Min) | - | - | - | - |
| Izhodna konfiguracija | - | - | - | - |
Prenesite XC9237B13CMR-G PDF podatkovne liste in dokumentacijo Torex Semiconductor Ltd za XC9237B13CMR-G - Torex Semiconductor Ltd.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.